TESLİMAT VE KARGO

Siparişin Kargoya Verilmesi 

Verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan 2 iş günü içerisinde, uzak iller içinde verilen siparişler ise 3 iş günü  içerisinde teslim edilir.  Saat 17:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

Kargo Bedelini Kapıda Ödemek İstiyorum Seçeneğini İşaretlemişseniz taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Siparişlerinizin ulaşım ücretini kargo teslimatını yapan ulaşım şirketi çalışanına teslim anında yapmanız gerekecektir.  marmarabitkisel.com, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.100 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanır.


Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa 

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta (marmarabitkisel@hotmail.com) adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;


1.    Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.
2.    Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.
3.    Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo
görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.
4.    Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen  ( 0534 387 26 66 ve 0224 224 26 66 ) numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.