HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

Türkiye’mizin benzersiz bitki örtüsünden insanlar için faydalı olmak amacıyla çeşitli ürünler üretmek, bu ürünlerde etken madde standardizasyonunu sağlamak amacıyla bitkisel ekstreler hazırlamakdır. Ürünlerin GMP şartlarında, en titiz sağlıklı ortamlarda üretilmesine gayret etmek. Halkımızın güvenle kullanabileceği etkili bitkisel kozmetikler ve bitkisel gıda takviyelerini hem sitemiz aracılığıyla hem de diğer satış yerlerimizde hizmete sunmak. Tabiatta doğal olarak var olan insan sağlığına yönelik kaynakları öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla araştırarak yaşamın her anına, her dönemine sağlık, enerji ve mutluluk katacak, yaşam kalitesini yükseltecek ürün, hizmet ve kavramları oluşturup insanlığın hizmetine sunmak.


VİZYONUMUZ

Daha sağlıklı bir dünyaya giden yolda öncü firmalar arasında olmak, insanlığa doğal, pratik, ekonomik ve zengin seçenekli çözümler sunmak, çevre bilincine sahip, teknolojiye ve insana yatırım yapan, birlikte başarmayı ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, değer yaratan, planlı büyümeyi amaçlayan ve bu başarıyı bölgesel pazardan, uluslararası piyasalara taşıyarak global bir marka olup, ithal eden değil ihraç eden firma olmak.

Değerlerimiz

  • Tüm faaliyetlerinde daima dürüst olmak.

  • Müşterilerine daima saygılı davranmak.

  • Sorumluluk bilincini üst düzeyde tutarak kaliteyi arttırmak.

  • Müşteri odaklı çalışma ilkesini sürekli ön planda tutmak.

  • Sürdürülebilir Doğa ve Çevreyi korumak.

  • Tüm faaliyetlerinde yasal mevzuatlara uygun hareket etmek.

  • Kullanmadığımızı Satmıyoruz! 

Bize olan güveniniz ve desteğinizden dolayı siz değerli müşterilerimize ve tedarikci dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür eder, güçlerini bizimle birleştirerek artırmak isteyen tüm müşteri adaylarımız ile çalışmayı sabırsızlıkla beklediğimizi hatırlatmak isteriz.
Saygılarımızla.

MARMARA BİTKİSEL ÜRÜNLER